Adrasana ulaşım

Adrasan’ın Antalya’ya uzaklığı 95 km. 1,5 saatlik bir yolculukla ulaşabiliyorsunuz.

Özel arabanızla geliyorsanız Antalya’dan Kemer istikametine gidiyorsunuz, Kemerden sonra Tekirova’yı geçtikten sonra yolun solunda Olympos, Çavuşköy (Adrasan) tabelasınını görüyorsunuz. Deniz yönüne uzanan biraz virajlı ve çam ağaçlı 20 km’lik asfalt yola giriyorlar. 15 km sonra Olympos sapağı geliyor sapmadan devam ettiğinizde Çavuşköy meydanına geliyorsunuz, Jandarma merkezinden sola sahile inen yola dönüp yaklaşık 2 km devam ettikten sonra karşılaşacağınız çınar ağacı ve camiden sola dönerek dere kenarından kısa bir süre yol almanız yeterli oluyor.

Otobüs ile geliyorsanız Antalya otogarında indiğinizde hemen yandaki binada ilçeler terminalinde Adrasan Tur var. Yazın günde 3 kez Adrasan’a servisi vardır. Adrasan tur ile Adrasan’a geldiğinizde Duran pansiyonda ineceğinizi söylemeniz yeterli, servis şoförü sizi hemen kapının önünde indirecektir.

Adrasan Tur hareket saatleri:

Antalya-Adrasan Adrasan-Antalya
9:00 07:00
15:00 17:00

Adrasan Tur saatlerini teyid etmek için cep: 0535-411 98 65 nolu telefondan bizi arayabilirsiniz.
Bu saatleri yakalayamadığınızda her yarım saatte bir ise Kumluca ilçesi Çiçek Tur servisi mevcut. Çiçek Tur arabasına bindiğinizde Olympos, Çavuşköy sapağında iniyorsunuz. Adrasan yol sapağına 1 saat aralıklarla gelen Adrasan tur minibüsüne binerek Adrasan sahilde bulunan pansiyonumuza ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.