Duran Bungalov Pansiyon

Güzel bir tatili hakettiğini düşünüyorsan seni Adrasan’da Duran pansiyona bekliyoruz.

duranpansiyon-gozleme-1

Adrasan’a geldiğinizde dere yolundan devam ettiğinizde tam sahille buluşma noktasında yer alan bungalovlarımızda çok uygun fiyatlarla konaklayabilir ve cebinizi yakmayan fiyatlarla güzel bir tatil yaşayabilirsiniz.  Bir aile işletmesi olan Duran Pansiyon sizi en iyi şekilde ağırlamak için elinden geleni yapacaktır. Pansiyonumuz yıl boyu açıktır.

Sahile 30mt mesafede bulunan işletmemiz 7 adet tertemiz yeni bungalov ev ve önünde gözleme yapılan çardağımızdan oluşmaktadır. Evlerimizin içinde lavabo duş ve dolap vardır.

duranpansiyon-bahce-2

Akşamları pansiyonumuzda yapılan  ev yemekleri ile keyifli sofralar kurabilir, gündüzleri günün her saati yöremize özgü tatlarla değişik gözleme çeşitleri yiyebilir ve buz gibi ayranınızı yudumlayabilirsiniz.

Denize o kadar yakınız ki 2 dakikada Adrasan’ın tertemiz denizinde olabilir ve gönlünüzce yüzüp eğlenebilirsiniz. Güneşin ve denizin tadı Adrasan’da çıkar. Huzurlu bir tatil beldesinde Deniz ve güneş sizi bekliyor.

Pansiyonumuzda güzel günler yaşayacaksınız, sizi tatile bekliyoruz…

5 thoughts on “Duran Bungalov Pansiyon

 1. Eylem

  Duran Bungalowa daha bugün giriş yapmış olmamıza rağmen işletme sahibi Ramazan Bey ve güler yüzlü ailesinin sicak karsilamasinin yanisira tertemiz odaları mükemmel yemekleri Adrasan’ın doğal güzelliğine yakışacak mükemmel bir isletmeyle karşılaştık .Çocuklu ailelerin rahatlikla tercih edebilecegi sakinlik ve huzur isteyenlerin adresi olmalıdır Duran Bungalow .Teşekkürler. ..

  Reply
 2. Hüseyin Görmez

  2 yıl önce gitmiştim..Ramazan Duran ve Eşi ne çok teşekkür ederim kendi ailesi gibi görüyorlar misafirlerini ve ağırlıyorlar..İnşallah yine gitmek kısmet olur..
  Hayırlı işler olsun ..;)

  Reply
 3. MERAL

  Sevgili Zehra ve Ramazan…..Pansiyonunuzda kaldığım 7 gün hayatımın belki de en güzel günleriydi….Sizleri,ilginizi,güler yüzünüzü asla unutmayacağım….Adrasan müthiş güzel bir yer,…ama sizlerle olmak ondan da güzel…Evimde gibiydim…o kadar doğal ve o kadar içtensiniz ki…Zehracım,muhteşem yemeklerini de söylemeden geçemeyeceğim…Her şey için tekrar teşekkür ediyorum..ilk fırsatta yine pansiyonunuzdayım….SEVGİLERİMLE…..

  Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.